Poradna pro ochranu spotřebitele

Město Rakovník začalo spolupracovat s firmou GLE o. p. s. v zájmu ochrany občanů jako spotřebitelů. Od  16. 7.  2015 mohou občané využít služeb bezplatné telefonické a online spotřebitelské poradny, která je dostupná na telefonním čísle 326 550 107 každé pondělí a středu od 9:00 – 17:00 (za cenu běžného hovorného dle tarifu občana) nebo prostřednictvím online formuláře http://skolaspotrebitele.cz/poradna/online-poradna/.

Na poradnu se mohou občané obracet v jakékoli spotřebitelské záležitosti, zejména jedná-li se o dotazy související s poctivostí prodeje zboží a služeb, reklamacemi, problematikou nákupu na internetu, podomním prodejem, zájezdovými akcemi, klamáním spotřebitele a dalšími otázkami, týkajícími se práv a povinností spotřebitelů. Poradenství je určeno výhradně spotřebitelům a je poskytováno za spolupráce města Rakovník a neziskové organizace GLE o.p.s. Služby jsou podpořeny dotačními prostředky Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Brožura  - Ochrana spotřebitele v ČR

16. 7. 2015 Zobrazit méně