Ukliďme Rakovník

Město Rakovník se zapojilo do 5. ročníku celorepublikové dobrovolnické akce "Ukliďme Česko", jejímž cílem je řešit znečištění na katastrálním území Rakovníka a zlepšit zdejší prostředí a to za pomoci dobrovolníků a dalších partnerů akce. Název akce je "Ukliďme Rakovník" a odkaz na event je pod následujícím odkazem: http://www.uklidmecesko.cz/event/17124/

Letošní hlavní úklid se uskuteční v sobotu 7. dubna 2018, sraz dobrovolníků je před radnicí Městského úřadu Rakovník v 10:00 hodin. Do projektu se může zapojit každý, kdo má zájem (např. školy, firmy, spolky i jednotlivci), i mimo plánovaný termín hlavního úklidu. Na MěÚ Rakovník, odboru správy majetku je možné si před chystaným úklidem vyzvednout prázdné pytle na odpady a nahlásit termín a místo, kde bude úklid proveden.

Seznam vytipovaných lokalit je ke stažení ZDE

Nashromážděný odpad po každém úklidu, který bude nahlášen na OSM, odveze a zneškodní společnost Marius Pedersen a.s.

Partnerem akce je také Masarykova Nemocnice PRIVAMED s.r.o., která nám dodala rukavice pro úklid.

4. 4. 2018 Zobrazit méně