Modernizace parkovacího systému Husova náměstí

Vážení občané,

modernizace parkovacího systému Husova náměstí bude spuštěna ve pondělí 9/4/2018. V první fázi budou probíhat výkopové práce pro pokládku kabelových rozvodů a stavební příprava pro instalaci platebních automatů, vjezdových a výjezdových terminálů. Tyto práce budou probíhat za provozu, pouze s případnými lokálními omezeními.
V termínu od 14/5 do 20/5/2018 je plánována úplná uzavírka části Palackého ul. (po dobu uzavírky se stane slepou ulicí). Příjezd na Husovo nám. bude v tomto termínu možný pouze Vysokou ulicí. Na výjezdu (Žižkovo náměstí) budou, vzhledem k navýšení kapacity na dva výjezdové terminály, práce realizovány za provozu pouze s lokálními omezeními. To samé platí o ulicích Vysoká a Nádražní i zde budou práce probíhat bez uzavírek, pouze s částečným omezením. Informace ohledně poplatků budou zveřejněny v momentě, kdy budou k dispozici.
Předem se Vám omlouváme za případné komplikace po dobu realizace díla.

J. Cafourek, tiskový mluvčí MěÚ

2. 4. 2018 Zobrazit méně