Město vyhlásilo další ročník jarní výtvarné soutěže

Město vyhlásilo další ročník jarní výtvarné soutěže

Stejně jako v loňských letech i letos se Město Rakovník rozhodlo vyhlásit výtvarnou soutěž pro děti z mateřských a základních škol z okresu Rakovník. Děti budou své práce v rámci jarní výtvarné soutěže zpracovávat na téma Rozkvetlá zahrada.

„Těší mě, že je účast ve výtvarné soutěži každý rok veliká, a vůbec nezávidím porotě, která musí z obrázků vybrat vítěze,“ řekl starosta města Pavel Jenšovský. Místostarosta Miroslav Samaš dodal: „Podpora fantazie a kreativity u dětí již od školkového věku je podle mého názoru důležitá.“

Práce v maximální velikosti A3 provedené technikou kresby, malby nebo koláže z papíru či textilu je nutné na městský úřad doručit do 26. 5. 2017. Práce je nutné označit jménem a příjmením autora, adresou školy s označením třídy, jméno učitelky nebo učitele a vložit do obálky označené heslem „Výtvarná soutěž“.

Vyhodnocení proběhne tradičně v obřadní síni radnice nejpozději do 16. 6. 2017.

Alida Štulajterová, tisková mluvčí MěÚ

16. 3. 2017 Zobrazit méně